figure
10 بهمن 1401 - 15:56

راه‌اندازی پویش مهر تابان برای کمک‌ به زلزله‌زدگان خوی در یزد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از راه‌اندازی پویش مهر تابان در راستای جمع آوری کمک‌های نقدی مردم نوع دوست استان برای زلزله زدگان آذربایجان غربی (خوی) خبر داد.

دکتر محسن حرازی زاده‌یزدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از این استان، با بیان این‌که در پی وقوع زلزله ۵.۹ ریشتری در استان آذربایجان غربی و شهرستان خوی و همچنین مصدوم شدن شمار زیادی از هموطنانمان، امدادگران هلال احمر استان یزد آماده هرگونه کمک در این باره هستند و بلافاصله بعد از اعلام نیاز اعزام خواهند شد.

وی با بیان این‌که این جمعیت آماده دریافت کمک‌های نقدی همشهریان نوع دوست استان یزد به مردم زلزله زده خوی است، افزود: مردم نوع‌دوست و خیر استان می‌توانند کمک‌های بشردوستانه خود را به‌ صورت نقدی و از طریق شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ نزد بانک مرکزی با شماره شبا ir۷۰۰۱۰۰۰۰۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و یا شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶ و یا کد دستوری # ۳ * ۱۱۲ * واریز نمایند.

دکتر حرازی‌زاده گفت: تمامی بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌های خصوصی می‌توانند با ارسال عدد ۴ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۱۴۷ در راستای مسئولیت اجتماعی خود ما را در این امر خداپسندانه یاری نمایند.

پایان پیام/ر

منبع: فارس
شناسه خبر: 1007840